O mnie

Strony internetowe Sklepy Blogi

Jestem Daria, inżynier budownictwa. Kiedyś postanowiłam zmienić branżę i otworzyć własną działalność. Po co? Przede wszystkim po to, by pracować dla siebie i móc dysponować własnym czasem. W życiu najbardziej liczy się dla mnie rodzina, nasze pasje i to co robimy. Ciężko było mi to wszystko pogodzić na etacie, tak by w zgodzie z własnym sumieniem móc układać priorytety. Wtedy to właśnie po raz pierwszy stanęłam przed koniecznością zbudowania swojej strony internetowej (ówcześnie miał być to sklep) i zrodziły się pytania: jak do tego podejść? Kupić czy zrobić? Czy podołam? Czy mam na to czas i chęci? Nie byłabym sobą gdybym jednak nie spróbowała, jednak przyznam, że momentami nie było łatwo. Uczyłam się programowania od zera – HTML, CSS, JavaScript, potem dopiero WordPress. Mąż zrobił mi żart naklejając na komputer naklejkę, która dokładnie odzwierciedlała wtedy moje stany 😉

o mnie

Teraz wiem, że to była naprawdę słuszna droga. To, co robię sprawia mi dużo przyjemności, każdy nowy projekt otwiera pole dla wyobraźni i interpretacji. Dziś bardzo mocno kibicuję też każdemu kto decyduje się na otwarcie własnej działalności, czy też na zrobienie dla siebie czegoś po prostu.
Pamiętam jednak nadal jak frustrujące może być tworzenie strony www, kiedy zajmujesz się czymś zupełnie innym, kiedy nie masz głowy do pisania kodu, bo chcesz już działać w swoim własnym biznesie!
Jestem teraz więc tu po to, by Ci pomóc, by móc wesprzeć Cię w drodze Twoich marzeń i zrobić dla Ciebie stronę, jakiej Twój biznes potrzebuje by zaistnieć w wirtualnym świecie. Napisz do mnie i zacznijmy działać!